Puchar Warszawy OPP B

1 - 3 cze 2018 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
do 9
1
POL 1975
Maja Kwiek
2007
WTW Warszawa
1
1
2
3*
4.00
2
POL 2007
Alicja Michalewska
2007
MOS SSW Iława
2
3
11*
1
6.00
3
POL 1368
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
1
3
2
11*
6.00
4
POL 2036
Lidia Łukasik
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
9*
5
1
1
7.00
5
POL 4112
Jan Zamojski
2006
UKS Żeglarz Wrocław
4
2
18*
1
7.00
6
POL 2200
Kaja Śledzińska
2007
KS Spójnia Warszawa
2
4
1
16*
7.00
7
POL 1424
Jakub Wegiera
2006
UKS FIR Warszawa
4
1
14*
3
8.00
8
RUS 1966
Ivan Mikhalev
2007
Giżycka Grupa Regatowa
5
2
3
6*
10.00
9
POL 333
Michał Skawiński
2007
KS Spójnia Warszawa
3
15*
7
2
12.00
10
POL 1234
Igor Wierzbowski
2007
KS "Omega" Kraków
8
10*
3
2
13.00
11
POL 1892
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
1
11
2
21*
14.00
12
POL 1365
Kacper Karbownik
2006
Giżycka Grupa Regatowa
5
4
5
18*
14.00
13
POL 777
August Sobczak
2008
CHKŻ Chojnice
2
4
9
16*
15.00
14
POL 182
Mateusz Kolba
2006
KN Lider Kraków
10
5
1
11*
16.00
15
POL 1201
Krzysztof Ciborowski
2007
WTW Warszawa
4
19*
6
8
18.00
16
POL 879
Igor Grzelak
2007
WTW Warszawa
16*
2
3
14
19.00
17
POL 6
Gabriela Fajdasz
2007
KS Spójnia Warszawa
7
9*
9
4
20.00
18
POL 2107
Marta Piotrowska
2007
WTW Warszawa
3
5
13
20*
21.00
19
POL 1888
Joanna Dyja
2005
WTW Warszawa
11
6
4
13*
21.00
20
POL 779
Paweł Koliński
2005
LKS CHARZYKOWY
12*
3
7
12
22.00
21
POL 1017
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
27*
7
5
10
22.00
22
POL 1908
Malina Pietrzak
2007
WTW Warszawa
9
16*
13
3
25.00
23
POL 1518
Klara Piotrowska
2007
WTW Warszawa
5
11
24*
9
25.00
24
POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
7
9
14*
9
25.00
25
POL 2096
Liwia Liszkiewicz
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
8
9
8
22*
25.00
26
POL 2114
Tymon Wiatrowski
2006
CHKŻ Chojnice
7
14
38*
5
26.00
27
POL 966
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
6
14*
8
14
28.00
28
POL 1861
Sebastian Kaczanowski
2004
UKS OPTI ODRA Wrocław
13
28*
8
8
29.00
29
POL 2141
Natalia Ziółkowska
2007
YKP Gdynia
21
22*
7
2
30.00
30
POL 396
Paweł Romanowicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
8
13
9
21*
30.00
31
POL 18271
Jan Fuk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
22*
22
4
6
32.00
32
POL 1439
Szymon Wójcik
2005
WKŻ Wolsztyn
23*
8
20
4
32.00
33
POL 1175
Alicja Dampc
2008
CHKŻ Chojnice
13
7
23*
14
34.00
34
POL 1716
Bartłomiej Heksel
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
23
8
5
UFD*
36.00
35
POL 446
Aleksandra Wrońska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
24*
19
6
11
36.00
36
POL 71
Antoni Kasprzyk
2003
KN Lider Kraków
11
6
21*
20
37.00
37
POL 1224
Piotr Jakubowski
2006
ŻMKS-Poznań
11
7
39*
19
37.00
38
POL 1050
Szymon Rossa
2006
ŻMKS-Poznań
15*
13
15
9
37.00
39
POL 1278
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS-Poznań
19*
15
19
4
38.00
40
POL 1084
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
9
14
15*
15
38.00
41
POL 2069
Bartłomiej Wrzosek
2007
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
32*
10
11
17
38.00
42
POL 440
Michał Kluchciński
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
3
20
43*
18
41.00
43
POL 1581
Aniela Graczyk
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
6
18*
18
17
41.00
44
POL 444
Aleksandra Zybert
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
18
1
32*
23
42.00
45
POL 1491
Mateusz Tokarski
2008
UKS Żeglarz Wrocław
28*
26
12
6
44.00
46
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
KS Spójnia Warszawa
6
23
33*
15
44.00
47
POL 2147
Kacper Kulawiak
2005
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
20
12
12
34*
44.00
48
POL 1593
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
17
26
4
DNF*
47.00
49
POL 1138
Michał Kuchtyn
2007
UKS BRYG Wrocław
30
43*
10
7
47.00
50
POL 926
Zofia Prądzyńska
2008
CHKŻ Chojnice
24*
24
11
13
48.00
51
POL 1603
Tomasz Zadora
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
14
35*
18
17
49.00
52
POL 1071
Adam Ciemiński
2004
CHKŻ Chojnice
29*
10
16
24
50.00
53
POL 1601
Milena Siczek
2005
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
14
17
39*
19
50.00
54
POL 1739
Adrian Josh Kurzawa
2006
ŻMKS-Poznań
10
31
10
37*
51.00
55
POL 1517
Pola Petrykowska
2006
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
20
27*
6
26
52.00
56
POL 1270
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
12
25
29*
15
52.00
57
POL 1871
Wojciech Stefaniak
2006
ŻMKS-Poznań
10
21
22
36*
53.00
58
POL 723
Jakub Szczepański
2006
LKS CHARZYKOWY
41*
31
19
5
55.00
59
POL 1585
Mateusz Grabowski
2008
LKS CHARZYKOWY
15
46*
28
12
55.00
60
POL 1823
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
14
21
24*
20
55.00
61
POL 1979
Hubert Nowicki
2007
GKŻ Gdańsk
15
22
42*
18
55.00
62
POL 2078
Stanisław Ługowski
2008
WTW Warszawa
23
36*
27
7
57.00
63
POL 1758
January Szczukowski
2008
CHKŻ Chojnice
24
30
41*
5
59.00
64
POL 1671
Hanna Rogowska
2008
TKŻ Toruń
18
6
36*
35
59.00
65
POL 1570
Michał Ciechanowicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
31*
21
31
7
59.00
66
POL 1798
Hanna Ługowska
2005
WTW Warszawa
16
31*
30
13
59.00
67
POL 1284
Kacper Wojczulanis
2008
Giżycka Grupa Regatowa
22
20
17
35*
59.00
68
POL 1964
Piotr Hofman
2003
KW Garland LOK Gliwice
47*
25
10
25
60.00
69
POL 397
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
17
30*
15
28
60.00
70
POL 1362
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
34*
25
28
8
61.00
71
POL 1833
Szymon Małachowski
2006
UKŻ 7 Białystok
22
12
27
34*
61.00
72
POL 1246
Jan Wiśniewski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
25
24
12
32*
61.00
73
POL 1420
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
16
16
39*
29
61.00
74
POL 441
Maksymilian Rybicki
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
29
12
23
30*
64.00
75
POL 2111
Krzysztof Szczodrowski
2005
CHKŻ Chojnice
18
23
29*
23
64.00
76
POL 1422
Krzysztof Junczyk
2008
UKS FIR Warszawa
30
11
25
35*
66.00
77
POL 445
Antonina Kiełbik
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
12
28
45*
26
66.00
78
POL 1329
Gita Van der Voort
2007
KŻ "Horn" Kraków
31
26
34*
10
67.00
79
POL 2010
Jakub Gil
2006
TKŻ Toruń
33*
20
22
26
68.00
80
POL 1779
Marcel Wieliński
2005
LKS CHARZYKOWY
33
41*
20
16
69.00
81
POL 1226
Teresa Masztalerz
2006
TKŻ Toruń
32*
16
32
22
70.00
82
POL 1139
Hanna Gębicka
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
26
17
31*
27
70.00
83
POL 1840
Patryk Gobiec
2005
UKŻ Michałowo
37*
23
19
28
70.00
84
POL 226
Natalia Kulawiak
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
34*
13
27
31
71.00
85
POL 443
Dominika Godlewska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
21
29*
25
25
71.00
86
POL 1451
Witold Onisk
2006
UKS FIR Warszawa
47*
36
26
10
72.00
87
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
42*
18
16
38
72.00
88
POL 984
Maciej Lewiński
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
19
37
16
42*
72.00
89
POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
KS Spójnia Warszawa
19
32
UFD*
23
74.00
90
POL 1225
Jan Lemański
2008
TKŻ Toruń
17
34
40*
24
75.00
91
POL 1700
Dante Luciani
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
33
35*
24
19
76.00
92
POL 1760
Max Niziałkowski
2006
UKS BRYG Wrocław
20
38*
20
38
78.00
93
POL 447
Amelia Wydra
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
30
27
21
33*
78.00
94
POL 1493
Marta Sochacka
2008
UKS Żeglarz Wrocław
25
45*
33
21
79.00
95
POL 1136
Rozalia Rozum
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
21
29
34*
31
81.00
96
POL 2113
Wiktor Pawłowski
2007
CHKŻ Chojnice
26
33
34*
22
81.00
97
POL 1965
Karol Rusin
2006
KW Garland LOK Gliwice
36*
34
21
27
82.00
98
POL 1836
Wiktoria Gobiec
2004
UKŻ Michałowo
42*
24
32
29
85.00
99
POL 1678
Michał Kaczmarek
2007
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
32
49*
22
32
86.00
100
POL 2051
Oliwier Rubinkowski
2004
KW Garland LOK Gliwice
39*
30
30
27
87.00
101
POL 1444
Ewa Czapla
2005
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
28
32
44*
30
90.00
102
POL 1550
Antoni Szyca
2005
LKS CHARZYKOWY
26
40
42*
25
91.00
103
POL 1407
Kuba Matysik
2005
YKP Kraków
UFD
8
23
UFD*
92.00
104
POL 2052
Magdalena Otto
2005
KW Garland LOK Gliwice
35
45
13
49*
93.00
105
POL 1361
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
40
17
48*
36
93.00
1
106
POL 11
Mateusz Kozłowski
2008
Olsztyński Klub Żeglarski
38
18
54*
37
93.00
107
POL 158
Igor Pawłowski
2009
CHKŻ Chojnice
DNF*
29
36
28
93.00
2
108
POL 424
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
41*
15
41
38
94.00
3
109
POL 1529
Alexander Nowak
2009
UKS FIR Warszawa
38
39
17
43*
94.00
4
110
POL 1998
Mateusz Chrobak
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
34
47
14
UFD*
95.00
111
POL 1765
Zofia Brdulak
2009
KS Spójnia Warszawa
28
42*
35
32
95.00
5
112
POL 1525
Józef Krasowski
2009
AZS UW Warszawa
35
38*
38
24
97.00
6
113
POL 951
Wojciech Heniek Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
35
27
35
40*
97.00
114
POL 2048
IGOR MIROWSKI
2006
AZS UW Warszawa
UFD*
42
17
39
98.00
115
POL 1721
Franciszek Siwek
2007
KS Spójnia Warszawa
25
28
45
UFD*
98.00
116
POL 1766
Wiktor Przeździecki
2008
KS Spójnia Warszawa
44*
34
31
33
98.00
117
POL 1241
Konstantyn Podwojski
2005
KW Garland LOK Gliwice
13
DSQ*
25
DSQ
100.00
118
POL 1085
Kamila Maziarz
2009
KS Energetyk
37
41*
35
29
101.00
7
119
POL 1244
Aleksander Główka
2007
KS Spójnia Warszawa
53*
48
44
12
104.00
120
POL 1470
Alexandre Vidal
2008
UKS FIR Warszawa
39
19
UFD*
46
104.00
121
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
46
33
26
UFD*
105.00
122
POL 1830
Mikołaj Grudzień
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
27
36
47*
43
106.00
123
POL 1279
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
27
47*
37
42
106.00
8
124
POL 844
Ewa Główka
2009
KS Spójnia Warszawa
48
BFD*
26
33
107.00
9
125
POL 1137
Marianna Gębicka
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
31
38
40
43*
109.00
126
POL 11138
Przemysław Żukowski
2005
UKS BRYG Wrocław
40*
40
33
36
109.00
127
POL 1456
Igor Góralczuk
2007
UKŻ 7 Białystok
36
37
36
44*
109.00
128
POL 1637
NINA MIROWSKA
2008
AZS UW Warszawa
42*
39
29
42
110.00
129
POL 1029
Hubert Baranowski
2004
UKŻ 7 Białystok
44*
40
37
34
111.00
130
POL 1087
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
45*
41
30
41
112.00
131
POL 1563
Krzysztof Rysz
2008
KN Lider Kraków
41
DNF*
28
45
114.00
132
POL 1133
Anna Gierasimiuk
2005
UKŻ 7 Białystok
38
35
43*
41
114.00
133
POL 1838
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
29
55*
38
48
115.00
134
POL 1066
Franciszek Kosecki
2008
CHKŻ Chojnice
37
50*
41
41
119.00
135
POL 2079
Maurycy Odejewski
2009
CHKŻ Chojnice
43
37
UFD*
40
120.00
10
136
POL 884
Zofia Zarzecka
2008
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
49*
44
49
30
123.00
137
POL 1839
Bartosz Dworakowski
2007
UKŻ Michałowo
46
32
46
47*
124.00
138
POL 2000
Hubert Matz
2008
KS Spójnia Warszawa
43
33
50*
50
126.00
139
POL 1310
Jan Kubiak
2008
CHKŻ Chojnice
44
39
49*
45
128.00
140
POL 765
Saturnin Smółka
2007
AZS UW Warszawa
UFD*
44
54
31
129.00
141
POL 120
Bartek Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
47
51*
45
37
129.00
11
142
POL 1334
Kacper Hodun
2005
KS Spójnia Warszawa
36
49
53*
46
131.00
143
POL 1560
Aleksandra Błońska
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
40
47*
47
44
131.00
144
POL 200
Grzegorz Maksymowicz
2009
KS Spójnia Warszawa
45
43
46*
44
132.00
12
145
POL 925
Nina Zygo
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
48
49*
47
39
134.00
146
POL 1658
Adam Onisk
2008
UKS FIR Warszawa
45
43
48*
48
136.00
147
POL 306
Mikołaj Łukasik
2010
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
46
42
49
52*
137.00
13
148
POL 964
Maciej Malitowski
2008
KW Garland LOK Gliwice
49*
48
42
47
137.00
149
POL 1773
Ryszard Ruban
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
39
48
52*
51
138.00
150
POL 788
Wiktor Raszka
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
43
BFD*
51
45
139.00
14
151
POL 1408
Michał Godlewski
2008
KW Garland LOK Gliwice
50*
46
46
49
141.00
152
POL 652
Antoni Chojnowski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
UFD*
50
37
55
142.00
153
POL 1076
Nathan Vidal
2009
UKS FIR Warszawa
52*
51
43
48
142.00
15
154
POL 13
Hugo Campistro
2006
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
48
46
48
54*
142.00
155
POL 1917
Filip Mendyk
2007
KN Lider Kraków
UFD*
53
44
46
143.00
156
POL 1200
Piotr Sołtysiak
2010
TKŻ Toruń
UFD*
44
40
UFD
146.00
16
157
POL 1418
Karolina Mendyk
2009
KN Lider Kraków
DNF*
45
51
50
146.00
17
158
POL 757
Tadeusz Wiatrowski
2009
CHKŻ Chojnice
54
56*
54
40
148.00
18
159
POL 1291
Adam Furmanek
2006
AZS UW Warszawa
53
56*
52
47
152.00
160
POL 907
Aleksandra Sikorska
2005
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
51
52*
51
50
152.00
161
POL 1028
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ 7 Białystok
49
52
DNF*
52
153.00
19
162
POL 202
Franciszek Spakowski
2009
KS Spójnia Warszawa
52
51
50
53*
153.00
20
163
POL 937
Jan Pawłowicz
2009
KN Lider Kraków
51
53*
50
53
154.00
21
164
POL 8841
Torkil Smółka
2004
AZS UW Warszawa
50
52
53
55*
155.00
165
POL 873
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
51
54
53
56*
158.00
22
166
POL 1111
Witold Woźnicki
2006
AZS UW Warszawa
52
50
DNF*
58
160.00
167
POL 949
Marcel Wilanowski
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
55*
54
55
51
160.00
168
POL 246
Aleksander Chojnowski
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
55
55
52
57*
162.00
169
POL 2816
Tomasz Ruban
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
39
163.00
23
170
POL 2020
Marcel Tyczyński
2009
KS Spójnia Warszawa
DNF*
54
55
56
165.00
24
171
POL 1202
Aleksandra Campistro
2008
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
UFD*
53
DNF
51
166.00
172
POL 111
Maja Woźnicka
2006
AZS UW Warszawa
50
UFD*
DNF
57
169.00
173
POL 1075
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
54
DNF*
56
59
169.00
25
174
POL 1429
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
56
57
56
DNC*
169.00
26
175
POL 1275
Michał Rasiński
2006
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNF*
DNF
DNF
49
171.00
176
POL 1831
Michalina Poskrobko
2007
UKŻ 7 Białystok
DNF*
DNF
DNF
54
178.00
177
POL 959
Maciej Placzke
2006
UKS FIR Warszawa
DNF
DNF
DNF
DNC*
183.00
178
POL 688
Bartosz Janusek
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
185.00
179
POL 1020
Zuzanna Wojciechowska
2007
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNF*
DNF
DNF
DNF
186.00
179
POL 1800
Jakub Kosowski
2007
UKS FIR Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNC
186.00
179
RUS 1101
Artem Kornalevskij
2007
UKS PIONERSKIY
DNF*
DNF
DNF
DNC
186.00
179
RUS 1301
Sergei Parfenov
2008
UKS PIONERSKIY
DNF*
DNF
DNF
DNF
186.00