10 - 11 paź 2020

Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

Warszawska 31, Zegrze Południowe, Polska
Wyniki
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 POL POL 195310 Ignacy Jabłkowski 2009 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 06.10.2020, 20:16
2 Laser 4.7 POL POL 198206 Maciej Gomulski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 06.10.2020, 20:23
3 Laser 4.7 POL POL 212989 Antoni Kiliszek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 06.10.2020, 23:16
4 Laser 4.7 POL POL 207855 IGOR MIROWSKI 2006 AZS Uniwersytet Warszawski 08.10.2020, 09:58
5 Laser 4.7 POL POL 54406 Olga Mijakowska 1997 RKS Lasery Zegrze 08.10.2020, 16:27
6 Laser 4.7 POL POL 19820 Aleksander Chojnowski 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 08.10.2020, 20:47
7 Laser 4.7 POL POL 111 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 08.10.2020, 22:15
8 Laser 4.7 POL POL 214732 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 09.10.2020, 01:27
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial POL POL 214348 Mariusz Kowalewski 1967 RKS Lasery Zegrze 06.10.2020, 11:00
2 Laser Radial POL POL 160406 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 09.10.2020, 16:06
3 Laser Radial POL POL 173379 Kacper Dybiec 2005 K.S. Spojnia - Warszawa 05.10.2020, 16:34
4 Laser Radial POL POL 194842 Agnieszka Kukla 1980 Lasery Zegrze 09.10.2020, 07:02
5 Laser Radial POL POL 173838 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 09.10.2020, 08:21
6 Laser Radial POL POL 1888 Maksymilian Zaniewski 1993 RKS Lasery Zegrze 09.10.2020, 17:11
7 Laser Radial POL POL 191858 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 04.09.2020, 09:02
8 Laser Radial POL POL 213309 Michał Paciorek 2004 K.S Spójnia - Warszawa 09.10.2020, 21:34
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP A POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2007 K.S Spójnia - Warszawa 06.10.2020, 16:44
2 OPP A POL POL 1798 Stanisław Lugowski 2008 K.S Spójnia - Warszawa 10.10.2020, 10:42
3 OPP A POL POL 2107 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2020, 16:57
4 OPP A POL POL 2025 Jakub Wegiera 2006 UKS Sindbad Legionowo 03.09.2020, 17:47
5 OPP A POL POL 3404 ROZALIA ROZUM 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2020, 16:57
6 OPP A POL POL 2048 NINA MIROWSKA 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 09.10.2020, 16:06
7 OPP A POL POL 3488 HANNA GĘBICKA 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2020, 16:57
8 OPP A POL POL 1991 August Sobczak 2008 Legia Warszawa 01.10.2020, 19:01
9 OPP A POL POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 08.10.2020, 22:05
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B POL POL 1769 Alex Franczyk 2010 K.S Spójnia - Warszawa 10.10.2020, 09:07
2 OPP B POL POL 3999 Tomasz Ignaczewski 2012 K.S Spójnia - Warszawa 10.10.2020, 09:06
3 OPP B POL POL 2027 Bartek Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 10.10.2020, 09:09
4 OPP B POL POL 1245 Aleksandra Matz 2010 K.S Spójnia - Warszawa 10.10.2020, 09:05
5 OPP B POL POL 2157 Hubert Matz 2008 K.S Spójnia - Warszawa 10.10.2020, 09:03
6 OPP B POL POL 18 Wojciech Konopiński 2009 Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 07.10.2020, 18:51
7 OPP B POL POL 1892 Eryk Kąkolewski 2009 K.S Spójnia - Warszawa 10.10.2020, 09:11
8 OPP B POL POL 1578 Leon Mostowski 2012 K.S Spójnia - Warszawa 10.10.2020, 09:16
9 OPP B POL POL 11139 Monika Firek 2010 MKS "DWÓJKA" 06.10.2020, 14:46
10 OPP B POL POL 1975 Maksymilian Ambroziak 2012 MKS "DWÓJKA" 06.10.2020, 14:46
11 OPP B POL POL 1451 Filip Sroczyński 2008 UKS Sindbad Legionowo 03.09.2020, 17:47
12 OPP B POL POL 448 Marcin Lewków 2008 MKS "DWÓJKA" 06.10.2020, 14:46
13 OPP B POL POL 777 Ignacy Sobczak 2012 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 01.10.2020, 19:06
14 OPP B POL POL 2029 Alexander Nowak 2009 UKS Sindbad Legionowo 03.09.2020, 17:47
15 OPP B POL POL 2028 Borys Łabędzki 2008 UKS Sindbad Legionowo 03.09.2020, 17:47
16 OPP B POL POL 3419 Krzysztof Junczyk 2008 UKS Sindbad Legionowo 03.09.2020, 17:47
17 OPP B POL POL 2025 Ryszard Junczyk 2012 UKS Sindbad Legionowo 03.09.2020, 17:47
18 OPP B POL POL 923 Michał Małagocki 2011 PRYWATNY 19.09.2020, 20:35
19 OPP B POL POL 1674 Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa 27.09.2020, 10:50
20 OPP B POL POL 3464 Paweł Włodarczyk 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 27.09.2020, 19:27
21 OPP B POL POL 1452 Juliusz Bartczak 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 27.09.2020, 19:29
22 OPP B POL POL 3466 Kamil Czajkowski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 27.09.2020, 19:46
23 OPP B POL POL 1963 Filip Szczepankowski 2007 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 27.09.2020, 21:08
24 OPP B POL POL 1423 Jakub Krysiński 2007 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 27.09.2020, 21:26
25 OPP B POL POL 3465 Piotr Kowalewski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 28.09.2020, 12:32
26 OPP B POL POL 3467 Tomasz Rysz 2010 UKS KLIWER 05.10.2020, 13:47
27 OPP B POL POL 7777 Bartek Goździewski 2006 WTW Warszawa 06.10.2020, 14:10
28 OPP B POL POL 2 Ania Olchowik 2012 UKS KLIWER 05.10.2020, 13:48
29 OPP B POL POL 3 Emilia Rosłonek 2010 UKS KLIWER 05.10.2020, 13:49
30 OPP B POL POL 1 Mikołaj Madejak 2008 UKS KLIWER 05.10.2020, 13:51
31 OPP B POL POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2020, 16:57
32 OPP B POL POL 1988 WIKTOR RASZKA 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2020, 16:57
33 OPP B POL POL 2206 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2020, 16:57
34 OPP B POL POL 1788 JAN CHYLARECKI 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2020, 16:57
35 OPP B POL POL 1908 DAWID BRZESKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2020, 16:57
36 OPP B POL POL 1773 TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 05.10.2020, 16:57
37 OPP B POL POL 1909 Michał Guszcza 2011 UKS Sindbad Legionowo 03.09.2020, 17:47
38 OPP B POL POL 1922 Ivo Goździewski 2011 WTW Warszawa 06.10.2020, 14:08
39 OPP B POL POL 879 Sebastian Goździewski 2008 WTW Warszawa 06.10.2020, 14:09
40 OPP B POL POL 1929 Krzysztof Warowny K.S Spójnia - Warszawa 10.10.2020, 15:34