KidsCore Złoty Wimpel Przystani AZS

22 - 23 paź 2022

Warszawska 45, 05-130 Zegrze Południowe, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 214181 Krzysztof Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 17.10.2022, 11:37
2 POL 218807 Nina Mirowska AZS Uniwersytet Warszawski 18.10.2022, 16:39
3 POL 215267 Iwo Barański AZS Uniwersytet Warszawski 18.10.2022, 20:53
4 POL 206499 Wojciech Sikorski AZS Uniwersytet Warszawski 19.10.2022, 16:23
5 POL 216605 Filip Szczepankowski AZS Uniwersytet Warszawski 19.10.2022, 18:32
6 POL 215003 Filip Brzostowski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 20:01
7 POL Pawel Wlodarczyk AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 21:58
8 POL 1 Juliusz Bartczak AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 21:59
Jacht2020
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 116 Daniel Kowalik
Katarzyna Kowalik
Michał Kobyliński
Łukasz Grzonkowski
AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 15:58
2 POL 115 Piotr Pazik AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 18:42
Optimist
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 190 Aleksandra Grochowska AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
2 POL 2048 Patrycja Pazik AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
3 POL 2193 Bianka Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
4 POL 1908 Andrzej Kozłowski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
5 POL 7 Maria Pawlak AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
6 POL 1626 Adam Grzonkowski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
7 POL 628 Felix Petrulis AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
8 POL 1879 Anna Ślusarska AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
9 POL 2135 Karol Sikorski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
10 POL 1159 Kajetan Maciejewicz AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
11 POL 11963 Jan Kobyliński AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
12 POL 1628 Róża Nowaczewska AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
13 POL 2200 Filip Karakulski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
14 POL 1525 Adam Karakulski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
15 POL 3463 Stanisław Grzonkowski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 11:33
16 POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 21.10.2022, 18:33
17 POL 1903 Henryk Kirejczyk AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 18:33
18 POL 2787 Franciszek Grygorczuk UKS Nad Jeziorkiem 21.10.2022, 18:33
19 POL 3528 Gabriel Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 18:33
20 POL 3893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 18:33
21 POL 156 Tadeusz Kirejczyk AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 18:33
22 POL 3547 Antoni Kugacz AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 18:33
23 POL 220 Franciszek Brzostowski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 18:33
24 POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 18:33
25 POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 18:33
26 POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS Nad Jeziorkiem 21.10.2022, 18:36
27 POL 33 Helena Skoczeń AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:24
28 POL 3 Karol Mańkowski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:45
29 POL 34 Wojciech Sadurski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:47
30 POL 32 Mikołaj Nagas AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:47
31 POL 5 Nina Mikołajczyk AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:48
32 POL 3464 Franciszek Zych AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:48
33 POL 35 Michał Slusarski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:48
34 POL 8 Ida Orłowska AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:53
35 POL 9 Aleksandra Pazik AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:54
36 POL 2 Jan Bakiera AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:54
37 POL 31 Piotr Krajewski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:54
38 POL 1 Florian Dubrawski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:55
39 POL 777 Ignacy Sobczak Sailing Legia 21.10.2022, 23:55
40 POL 1862 Bolesław Dubrawski AZS Uniwersytet Warszawski 21.10.2022, 23:56
41 POL 2785 Helena Lada UKS Nad Jeziorkiem 22.10.2022, 11:26
42 POL 121 Ignacy Kubik AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 13:39
Optimist D
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1862 Adam Wojtyński AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 11:44
2 POL 1 Kasia Wojtyńska AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 11:45
3 POL Lutek Rosiński AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 11:47
4 POL 32 Aleksander Farkowski AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 11:52
5 POL 00 Franek Hapon AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 11:54
6 POL 31 Piotr Demiańczuk AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 11:55
7 POL 33 Tomasz Farkowski AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 11:56
8 POL 35 Hania Winter AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 11:57
9 POL 2 Natalia Winter AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 12:00
10 POL 000 Klara Szymańska AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 12:02
11 POL 3 Nina Wciślik-Alban AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 12:05
12 POL 4 Gabriel Stelmaszczyk AZS Uniwersytet Warszawski 23.10.2022, 12:06
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2023 Upwind24. All rights reserved.