LAS 4.7 M U16
Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020

RANKING LAS 4.7 M U16

M Imię i nazwisko Klub Ur Punkty Dzierżno Cup XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Puchar WOZŻ Puchar Lata Ustka Charlotta Sailing Days XX Puchar Żubra Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza) Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ) Lotos Nord Cup Gdańsk Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Laser Europa Cup Poland Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 2006 421.05 - - 1 (25) - - - - - - - - 1 (50) 4 (46.51) 17 (75.38) 4 (96.05) 1 (100) 1 (150)
2 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 406.92 - - - 1 (25) - - - - - - - - 1 (50) 7 (90.77) 6 (93.42) - 2 (147.73)
3 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 2006 391.08 - - - - 7 (16.67) - - - 1 (50) - - - 9 (40.7) 2 (98.46) 2 (98.68) 2 (97.3) 11 (127.27)
4 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 2005 379.25 - - - - 11 (11.11) - - - - - 1 (50) - 5 (45.35) 6 (92.31) 9 (89.47) 13 (67.57) 7 (136.36)
5 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 376.88 - - - - - - - 1 (25) - 3 (46.43) - - - 4 (95.38) 8 (90.79) 4 (91.89) 15 (118.18)
6 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2005 367.90 - - - 2 (22.92) - - - - - - - - 6 (44.19) 20 (70.77) 11 (86.84) 22 (43.24) 4 (143.18)
7 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 2005 360.75 - - - - - - - 3 (22.06) - - - - 7 (43.02) 21 (69.23) 12 (85.53) 16 (59.46) 5 (140.91)
8 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 2006 351.61 - - - - 5 (19.44) - - - 2 (45.45) - - - 3 (47.67) 18 (73.85) 5 (94.74) 11 (72.97) 16 (115.91)
9 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2005 345.39 - - - - - - - - - 9 (35.71) - - - 8 (89.23) 1 (100) 6 (86.49) 14 (120.45)
10 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 325.90 - - - - - - - - - - 2 (46.15) - 10 (39.53) 30 (55.38) 17 (78.95) 15 (62.16) 6 (138.64)
11 IGOR MIROWSKI AZS Uniwersytet Warszawski 2006 318.00 - - - - - - - - - - - 2 (47.62) 11 (38.37) 5 (93.85) 16 (80.26) 8 (81.08) 25 (95.45)
12 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 317.94 - - - - - - - - - - - - 14 (34.88) 25 (63.08) 10 (88.16) - 9 (131.82)
13 Igor Rudek YKP Gdynia 2006 301.05 - - - - 10 (12.5) - - - - - 5 (34.62) - - 14 (80) 26 (67.11) - 20 (106.82)
14 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 291.25 - - - - 2 (23.61) - - - - 2 (48.21) - - - 11 (84.62) 35 (55.26) 20 (48.65) 32 (79.55)
15 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 2005 288.76 - - - - - - - 7 (16.18) - 8 (37.5) - - 8 (41.86) 36 (46.15) 30 (61.84) 23 (40.54) 13 (122.73)
16 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007 278.96 - - - 5 (16.67) - - - - - - - - 12 (37.21) 27 (60) 31 (60.53) 21 (45.95) 21 (104.55)
17 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 2005 278.06 - - - - - - - - - - 8 (23.08) - 13 (36.05) 39 (41.54) 27 (65.79) 14 (64.86) 18 (111.36)
18 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2005 270.08 - - - - 8 (15.28) - - - 4 (36.36) - - - - 9 (87.69) 7 (92.11) - 50 (38.64)
19 Piotr Flieger MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2005 260.51 - - - - - - - - - - - - - - 22 (72.37) 18 (54.05) 8 (134.09)
20 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008 259.49 - - - - - - - - - - - - - 12 (83.08) 21 (73.68) 3 (94.59) 31 (81.82)
21 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 2005 257.48 - - - - - - - - - - - 7 (35.71) - - 19 (76.32) - 3 (145.45)
22 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 2006 256.01 - - - - - - - 15 (4.41) - 11 (32.14) - - - 13 (81.54) 43 (44.74) - 26 (93.18)
23 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 248.54 - - - - - - - 8 (14.71) - 10 (33.93) - - 27 (19.77) 31 (53.85) 23 (71.05) 32 (16.22) 34 (75)
24 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 235.16 - - - - - - - - - - 7 (26.92) - 23 (24.42) 51 (23.08) 14 (82.89) - 22 (102.27)
25 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 234.84 - - - - - 11 (0) - - - - - - 19 (29.07) 24 (64.62) 44 (43.42) - 24 (97.73)
26 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 2005 220.61 - - - - - - 2 (23.33) - - - - - - 10 (86.15) 34 (56.58) - 43 (54.55)
27 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 2006 216.05 - - - - 14 (6.94) - - - - 20 (16.07) - - - 50 (24.62) 25 (68.42) 29 (24.32) 23 (100)
28 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007 215.57 - - - - - - - - - - - - 18 (30.23) 26 (61.54) 33 (57.89) - 38 (65.91)
29 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 200.90 - - - - 18 (1.39) - - - 3 (40.91) - - - 41 (3.49) 29 (56.92) 36 (53.95) - 46 (47.73)
30 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 2005 197.95 - - - - - - - 11 (10.29) - 28 (1.79) - - - 22 (67.69) 20 (75) - 48 (43.18)
31 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 2005 196.64 - - - - - - - 5 (19.12) - 17 (21.43) - - 34 (11.63) 40 (40) - 27 (29.73) 29 (86.36)
32 Adam Cwojdziński ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2006 189.72 - - - - - - - - - 19 (17.86) - - - 43 (35.38) 32 (59.21) - 33 (77.27)
33 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 2006 184.89 - - - - 3 (22.22) - - - - - - - - 15 (78.46) 13 (84.21) 28 (27.03) -
34 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 2006 176.38 - - - 7 (12.5) - 7 (10) - - - - - - 29 (17.44) 46 (30.77) 53 (31.58) - 30 (84.09)
35 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 169.82 - - - - - - - - - - - - 25 (22.09) 23 (66.15) 15 (81.58) - -
36 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 2005 167.17 - - - - 16 (4.17) - - - - 18 (19.64) - - - 34 (49.23) 40 (48.68) 36 (5.41) 47 (45.45)
37 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2005 163.23 16 (8.7) - - - - - 3 (21.67) - - - - - - 33 (50.77) 46 (40.79) - 45 (50)
38 Konrad Wlazlowski YKP Gdynia 2005 159.22 - - - - - - - - - - 9 (19.23) - - - - 19 (51.35) 28 (88.64)
39 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 157.53 - - - - - - - - 8 (18.18) - - - 22 (25.58) 45 (32.31) 41 (47.37) - 44 (52.27)
40 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 2007 152.57 - - - - - - - - - - - - 21 (26.74) - 28 (64.47) - 40 (61.36)
41 Franek Kotlarek UKS FIR Warszawa 2005 151.19 - - - - - - - - - - - 11 (26.19) - - - - 12 (125)
42 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 146.64 - - - - - - - - - - 10 (15.38) - 35 (10.47) - 39 (50) 34 (10.81) 36 (70.45)
43 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 2005 145.04 - - - - - - - - - - - - 17 (31.4) - - - 17 (113.64)
44 Filip Jarosiewicz YKP Gdynia 2006 141.09 - - - - - - - - - - 11 (11.54) - - - - - 10 (129.55)
45 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 135.55 - - - - - - - - - 4 (44.64) - - - - - - 27 (90.91)
46 Franciszek Kolikow Kołobrzeska Grupa Regatowa 2006 129.45 - - - - - - - - 11 (4.55) - - - 28 (18.6) 35 (47.69) 29 (63.16) - -
47 Wiktor Borkowski AZS Poznań 2006 127.34 - - - - - - - 6 (17.65) - 16 (23.21) - - - 44 (33.85) 37 (52.63) - -
48 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 126.90 - - - - 17 (2.78) - - - 6 (27.27) - - - 31 (15.12) 63 (4.62) 38 (51.32) - 49 (40.91)
49 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 2005 125.28 21 (3.26) - - - - - 6 (16.67) - - - - - - 37 (44.62) 56 (27.63) - 51 (36.36)
50 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 124.02 - - - - - - - - - - - - 26 (20.93) - 48 (38.16) 35 (8.11) 42 (56.82)
51 Szymon Rossa ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2006 121.14 - - - - - - - - - 14 (26.79) - - - - - 30 (21.62) 35 (72.73)
52 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 2005 118.44 - - - - 15 (5.56) - - - 7 (22.73) - - - - 32 (52.31) 52 (32.89) 24 (37.84) -
53 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 114.86 - - - - - - - - - - - - 30 (16.28) 38 (43.08) 59 (23.68) - 53 (31.82)
54 Julian Podwalski SSW MOS Iława 2005 109.09 - - - - - - - - - - - - - - - - 19 (109.09)
55 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 2007 102.70 - - - - - - - 17 (1.47) - 27 (3.57) - - 39 (5.81) 42 (36.92) 55 (28.95) - 54 (29.55)
56 Antoni Lipiński CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 2006 94.00 - - - - - - - - - 12 (30.36) - - - - - - 39 (63.64)
57 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 93.60 - - - - - - - - 9 (13.64) - - - - 41 (38.46) 61 (21.05) - 58 (20.45)
58 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 2006 93.30 - - - - - - - - - 21 (14.29) - - 32 (13.95) 48 (27.69) 57 (26.32) - 56 (25)
59 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 2006 81.74 - - - - - - - 16 (2.94) - 25 (7.14) - - - 52 (21.54) 51 (34.21) - 60 (15.91)
60 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 76.92 - - - - - - - - - - - - - 16 (76.92) - - -
61 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 76.82 - - - - - - - - - - - - 38 (6.98) 58 (12.31) 54 (30.26) - 55 (27.27)
62 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 75.43 - 4 (17.5) - - - - - - - - - - - 54 (18.46) 47 (39.47) - -
63 Kacper Bąk Klub Żeglarski Horn Kraków 2005 68.18 - - - - - - - - - - - - - - - - 37 (68.18)
64 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2006 64.40 15 (9.78) - - - - - 12 (6.67) - - - - - - 49 (26.15) 64 (17.11) - 62 (11.36)
65 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 2006 59.09 - - - - - - - - - - - - - - - - 41 (59.09)
66 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 2007 56.15 - - - - - - 11 (8.33) - - - - - - 57 (13.85) 65 (15.79) - 59 (18.18)
67 Maciej Placzke Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 2006 56.05 - - 7 (10) - - - - - - - - 22 (0) - - 42 (46.05) - -
68 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2005 55.19 - 2 (22.5) - - - - 9 (11.67) - - - - - - 61 (7.69) 58 (25) - -
69 Paweł Trella 42.31 - - - - - - - - - - 3 (42.31) - - - - - -
70 Jakub Oblonk TS "Kuźnia" Rybnik 2006 39.37 22 (2.17) - - - - - - - - - - - - - 66 (14.47) - 57 (22.73)
71 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 2006 37.15 - - - 9 (8.33) - 9 (5) - - - - - - 40 (4.65) 66 (0) 69 (10.53) - 61 (13.64)
72 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 2005 36.84 - - - - - - - - - - - - - - 49 (36.84) - -
73 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 2007 34.09 - - - - - - - - - - - - - - - - 52 (34.09)
74 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 30.10 - - - - - - - - - - - - 37 (8.14) 56 (15.38) 72 (6.58) - -
75 Maksymilian Wróbel Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 28.97 - - - - - - - - - - - - - 60 (9.23) 62 (19.74) - -
76 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007 28.57 - - - - - - - - - - - 10 (28.57) - - - - 67 (0)
77 Maciej Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 2005 28.16 - 5 (15) - - - - - - - - - - - - 67 (13.16) - -
78 Ernest Radziwon Klub Żeglarski Horn Kraków 2006 27.60 - - - - - - - - - - - - 43 (1.16) 55 (16.92) 76 (1.32) 37 (2.7) 64 (6.82)
79 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 2006 25.01 - - - - - - - - - - - 19 (7.14) - 62 (6.15) 75 (2.63) - 63 (9.09)
80 Michał Kuchtyn UKS BRYG Wrocław 2007 25.00 - 1 (25) - - - - - - - - - - - - - - -
81 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 2006 23.82 - - 10 (2.5) - - - - - - - - 16 (14.29) - 64 (3.08) 74 (3.95) - -
82 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 2005 23.81 - - - - - - - - - - - 12 (23.81) - - - - -
83 Przemysław Żukowski UKS Żeglarz Wrocław 2005 22.61 - - - - - - - - - - - - - 59 (10.77) 68 (11.84) - -
84 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 2008 18.42 - - - - - - - - - - - - - - 63 (18.42) - -
85 Patryk Staluszka YKP Gdynia 2006 15.58 - - - - - - - - - - 12 (7.69) - - - 71 (7.89) - -
86 Maksymilian Papucki UKS Zalew Kielce 2006 14.83 - - 6 (12.5) - - - - - - - - - 42 (2.33) - - - -
87 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2005 13.04 12 (13.04) - - - - - - - - - - - - - - - -
88 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2006 10.87 14 (10.87) - - - - - - - - - - - - - - - -
89 Maximilian Sitek UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 10.00 - 7 (10) - - - - - - - - - - - - - - -
90 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 2007 9.30 - - - - - - - - - - - - 36 (9.3) - - - -
91 Emil Rutkowski TKŻ Toruń 2006 9.21 - - - - - - - - - - - - - - 70 (9.21) - -
92 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 2008 8.93 - - - - - - - - - 24 (8.93) - - - - - - -
93 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2005 8.82 - - - - - - - 12 (8.82) - - - - - - - - -
94 Dominik Szymaszek UKS Pogoria 2005 7.61 17 (7.61) - - - - - - - - - - - - - - - -
95 Noah Hugeth UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 7.50 - 8 (7.5) - - - - - - - - - - - - - - -
96 Ignacy Jabłkowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 2009 6.19 - - - - - - - - - - - 21 (2.38) - 65 (1.54) - - 66 (2.27)
97 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2005 5.43 19 (5.43) - - - - - - - - - - - - - - - -
98 Jakub Kuczyński AZS UW Warszawa 2006 5.26 - - - - - - - - - - - - - - 73 (5.26) - -
99 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 2008 4.55 - - - - - - - - - - - - - - - - 65 (4.55)
100 Jakub Ulczycki UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 2.50 - 10 (2.5) - - - - - - - - - - - - - - -
101 Igor Bogusz KN Lider Kraków 2005 1.67 - - - - - - 15 (1.67) - - - - - - - - - -
Klasa Laser - Puchar Polski 2020 Plik XLS z rankingiem (04.10.2020)